Napisz do nas
Napisz do nas 574 287 779
Agro Fundusz kredyt gotówkowy dla rolnika doradca

Agro Fundusz

Agro Fundusz specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa od ponad 10 lat. Dzięki naszej współpracy z wiodącymi krajowymi instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne warunki kredytowe.

Dowiedz się więcej

Agro Fundusz –z nami szybko uzyskasz najlepsze finansowanie.

Wypełnij formularz już dziś!

Agro Fundusz

Kredyty rolnicze dostosowane do potrzeb gospodarstwa
Agro fundusz - wsparcie, pomoc w pozyskaniu finansowania

Agro Fundusz istnieje na rynku od 2009 roku. Nas zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania. Do dyspozycji mamy większość banków na rynku – zaoszczędzisz więc sporo czasu.

Dzięki naszej współpracy z wiodącymi krajowymi instytucjami finansowymi, jesteśmy w stanie zaoferować Ci bardzo atrakcyjne warunki kredytowe. Naszym dodatkowym atutem jest to, że obsługujemy teren całego kraju. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć na uproszczone procedury – decyzję kredytową poznasz nawet w godzinę.

Pomagamy również w pozyskaniu kredytów hipotecznych i firmowych poprzez markę Fox Finance. Dodatkowo od ponad 15 lat zajmujemy się ubezpieczeniami osobowymi, komunikacyjnymi, majątkowymi i rolniczymi pod marką Raczkowski Ubezpieczenia. Tak kompleksowe spojrzenie na biznes daje nam sporą wiedzę, którą możesz wykorzystać.

Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony ze współpracy z nami.

Zapraszamy!

Zobacz, jakie czekają na Ciebie korzyści

Kredyty rolnicze dostosowane do potrzeb gospodarstwa

Ogólnopolski zasięg

Obsługujemy teren całego kraju a dzięki uproszczonym procedurom decyzję kredytową możesz poznać nawet w godzinę. Łatwiej jest prowadzić gospodarstwo, gdy mogą Państwo liczyć na wsparcie kapitału z zewnątrz.

Solidne doświadczenie

Firma istnieje na rynku od roku 2009. Nas zespół to wielu specjalistów, którzy chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania. Do dyspozycji mamy większość banków na rynku, dzięki czemu zaoszczędzimy Twój czas.

Kompleksowe wsparcie

Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny i firmowy poprzez markę Fox Finance. Od ponad 15 lat zajmujemy się ubezpieczeniami osobowymi, komunikacyjnymi, majątkowymi
i rolniczymi pod marką Raczkowski Ubezpieczenia. Tak kompleksowe spojrzenie na biznes daje nam sporą wiedzę, którą możesz wykorzystać.

Poznaj naszych specjalistów

Zepół
Wojciech Raczkowski
ekspert finansowy + 48 533 881 321 wojciech.raczkowski@agrofundusz.pl
kredyt z cosme
Dominik Cimicki
ekspert finansowy + 48 533 514 189 dominik.cimicki@agrofundusz.pl